6 اپلیکیش طراحی کابینت با موبایل [ کاربردی+رایگان +لینک دانلود]

اپلیکیش طراحی کابینت با موبایل یکی از ابزارهای در دسترس هر کابینت ساز میتواند باشد اپلیکیشن ها امروز بخش عمده ای از فعالیت های ما را تسریع میکنند و میتوانند راهگشا ما باشند در این مطلب تصمیم داریم 5 برنامه کاربردی طراحی کابینت روی موبایل را به شما معرفی کنیم . تا به عنوان دستیاران دیجیتالی در کنار شما باشند.

نرم افزار طراحی کابینت روی کامپیوتر 

 

اپلیکیشن طراحی کابینت با موبایل چه کاربردی دارند؟

هر کابینت ساز باید خروجی و نمونه کار خود را هم به سفارش دهنده و هم به کارگران خود جهت طراحی ، برش ، مونتاژ و تولید و نصب ارائه نماید این برنامه های کاربردی به سبب رایگان بودن و تسهیل و تسریع این امر میتوانند به شدت مورد توجه قرار بگیرند و خروجی قابل قبولی را ارائه نمایند. امروز دیگر اپلیکیشن ها بخشی جدایی ناپذیری هستند و در زندگی ما هضم شده و به شدت اثرگذار می باشند. در ادامه به معرفی این برنامه ها در طراحی کابینت با موبایل خواهیم پرداخت .

Kitchen Design 3D Planner برنامه
Kitchen Design 3D Planner برنامه

1- برنامه Kitchen Design 3D Planner

این برنامه برای طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی منازل بصورت کاملا سه بعدی و قابل درک فوق العاده است وجود المان های از پیش تعریف شده و با کیفیت منجر شده رضایت هر کاربری را به خود جلب کند ،وجود مجموعه ای از گالری های بی نظیر هم این اپلیکیش طراحی کابینت را به شدت محبوب و مقبول نموده است.

دانلود برنامه Kitchen Design 3D Planner

 

برنامه planner 5d
برنامه planner 5d

2-  اپلیکیش Planner 5D: Design Your Home

با استفاده از اپلیکیشن  بیش از 6723 عنصر دکور موجود در برنامه ، جهت  طراحی داخلی زیبایی را برای اتاق یا خانه خود در دستان شماست. با استفاده از نکات و ایده‌هایی از چیدمان‌های طراحی داخلی موجود در برنامه با کمک تجسم اتاق AR یا برنامه‌ریز اتاق سه بعدی، خانه خود را با عشق بسازید.

اپلیکیشن بهینه ساز برش ‏ Cloptimizer
اپلیکیشن بهینه ساز برش ‏ Cloptimizer

شما به راحتی می توانید هر طراحی داخلی یا بیرونی خانه را مجسم کنید، از پروژه های آماده استفاده کنید و طرح، مبلمان، دکور، کفپوش و … خود را به آنها اضافه کنید. در Planner 5D هیچ محدودیتی در انتخاب طرح پلان طبقه، ایجاد طرح و طراحی اتاق وجود ندارد: آشپزخانه، حمام، اتاق نشیمن یا اتاق خواب.

 

دانلود اپلیکیش Planner 5D: Design Your Home

 

3- اپلیکیشن بهینه ساز برش Cloptimizer‏

بهینه ساز لیست برش برنامه ای است که برای بهینه سازی پانل برش طراحی شده است.این تولید الگوهای بهینه سازی برش را براساس ورق های موجود در دسترس، با قرار دادن قطعات مورد نیاز.حداکثر بهره وری را با کاهش هزینه های ورق ساخته شده از چوب، فلز، شیشه، پلاستیک و دیگر مواد صنعتی. این برنامه طراحی کابینت بسیار مناسب از حداکثر فضا روی پنل های استاندارد مثل MDF می باشد.

 

دانلود اپلیکیشن بهینه ساز برش ‏ Cloptimizer‏

4- اپلیکیشن Moblo

اگر برنامه طراحی کابینت دو منظوره می خواهید موبلو در خدمت شماست مبلمان و کابینت مد نظر خود را خودتان با کمک Moblo طراحی کنید، یک اپلیکیشن مدل سازی سه بعدی با استفاده آسان برای طراحی مبلمان به صورت سه بعدی و نمای کلی با ویژگی واقعیت مجازی جهت دریافت این نرم افزار لینک زیر

دانلود اپلیکیشن Moblo

 

5- برنامه تعیین قیمت کابینت

اپلیکیشن “قیمت کابینتت و حساب کن” اولین و تنها اپلیکیشن کاملا فارسی است که بدون مشابه خارجی و مطابق با صنف درودگران برای حساب کردن سریع قیمت کابینت ساخته شده نرم افزاری با افتخار ایرانی به شدت پرکاربرد برای برآورد هزینه

دانلود برنامه و اپلیکیشن تعیین قیمت کابینت

برنامه moblo طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی
برنامه moblo طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی

6- اپلیکیشن Cut Master  کات مستر

برنامه ای برای اندازه گیری بهینه صفحات فشره چوبی این برنامه منجر به صرفه جویی در زمان، به حداقل رساندن ضایعات، و اطمینان از استفاده کارآمد از منابع هنگام برش مواد خطی و ورق برای تمام پروژه های آینده شما.

قیمت کابینتت و حساب کن
قیمت کابینتت و حساب کن

چه چوب، ورق فلز، شیشه، پارچه یا هر چیز دیگری،  کات مستر  بخش سخت را برای شما انجام می دهد. CutMaster کارآمدترین روش را برای برش قطعات مورد نیاز شما از موجودی موجود محاسبه می کند.

ذخیره و مدیریت چندین پروژه آسان است، بنابراین هرگز نباید نگران از دست دادن کار خود باشید. حتی می‌توانید سیستم اندازه‌گیری، عرض تیغه و گزینه‌های چیدمان را برای هر پروژه شخصی سفارشی کنید، و مدیریت پروژه را به سادگی همیشه انجام دهید.

دانلود برنامه و اپلیکیشن Cut Master  کات مستر

 

نتیجه گیری 

حتما از اپیلیکشن های طراحی کابینت در اجرای پروژه های خود استفاده سبک ، ساده و آسان قابل استفاده هستند و میتوانند در کنار شما باشند ما هم در ارائه آموزش کابینت سازی در کنار شما خواهیم بود جهت داشتن هر گونه سوال با ما در ارتباط باشید 

 

5/5 - (5 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.