به وب سایت آموزشگاه آریا گستر (آریاوش) خوش آمدید

نازی آباد خ مدائن خ بدلی گیوی پلاک ۱۲
تهران ُ،ایران
دیپلم اموراداری

دیپلم اموراداری شاخه کاردانش بصورت حضوری و آنلاین کد دیپلم [94201]

شغل اموراداری

دیپلم اموراداری چیست ؟

دیپلم اموراداری یکی از رشته های رشته های شاخه کاردانش از بخش خدمات امور مالی و بازرگانی اگر علاقمند دریافت دیپلم در این رشته هستید با ما همراه باشید.

امروزه نیروی انسانی ماهر یکی از عناصر کلیدی توسعه در هر سازمان است نیروی زبده و کاردان به سبب بهره وری بالا میتواند یک سازمان را به تعالی برساند و شرایطی را برای ارتقاء مجموعه و خود ایجاد کند برای اینکه بتوانید در محیط کار آزموده باشید می بایست سطح مهارت های خود را در زمینه اموراداری ارتقا دهید علوم رایانه ، ضبط و ثبت اطلاعات و داده های مالی ، انسانی ، اتوماسیون اداری از مهمترین عناصر کلیدی یک سازمان است .
داده ها به شما کمک خواهد کرد میزان آگاهی خود را از محیط پیرامون و مشتریان و خدماتی که ارائه میدهید بالا برده و به بهترین شکل ممکن ارزش افزوده ایجاد کنید این رشته کمک خواهد کرد با یادگیری مهارت های مربوطه بتوانید نیروی انسانی پخته و کارآزموده باشید مهارت های همچون کاربر رایانه ، اتوماسیون اداری ، مهارت مکاتبات و ثبت و ضبط آن را میتونید در این رشته بیاموزید .

 

شغل اموراداری 

نیروی انسانی امور اداری کسی است که توانایی اخذ مدارک استخدام نیروی انسانی، تشکیل پرونده های مربوطه و معرفی آن به واحدهای گوناگون، انجام مکاتبات اداری و صدور احکام مختلف مربوطه و همکاری با واحدهای امور اداری را داشته باشد.

کارمندان امور اداری می توانند در هر سازمان یا شرکت دولتی یا خصوصی در بازار کار کشور استخدام ‌گردد. در این شرکتها و ارگان ها، مدیران هر بخش مسئولیت های دقیق و تعیین شده را برای کارمندان اداری خود در نظر می گیرند. در مشاغل اداری، زمان مشخص ورود و خروج کارمند بسیار حائز اهمیت است. تقریبا در همه سازمان ها و شرکت ها، کارمندان بر اساس برنامه زمانی معین که مبتنی بر قوانین وزارت کار مشخص شده است به شکل تمام وقت و یا در برخی موارد به صورت پاره وقت مشغول به کار هستند.

 

 

حقوق کارمند اموراداری

مهارت های مورد نیاز دریافت دیپلم امور اداری شاخه کاردانش [کد دیپلم ٩٤٢٠١ ] | مجموع : ٥٧ واحد مهارتی

 
دروس دیپلم اموراداری

دیپلم های کاردانش 

مباحث مرتبط

5/5 - (11 امتیاز)
تماس مستقیم با مشاور