4ویژگی آموزش کابینت سازی در آموزشگاه کابینت سازی آریاگستر

4ویژگی آموزش کابینت سازی در آموزشگاه کابینت سازی آریاگستر

اگر علاقمند ورود به بازار کار صنایع چوب هستید به جرات میتوان گفت آموزش کابینت سازی یکی از پرتقاضا ترین مشاغل صنعت چوب است ساخت کابینت قدمتی چندین سال داشته و تا زمانی که چشم ها به دنبال زیبایی است ورود به این شغل میتوان برای علاقمندش سود آور باشد .

با رشته کابینت سازی آشنا شوید 

ما در این مطلب تصمیم داریم 4ویژگی منحصر به فرد آموزش کابینت سازی در آموزشگاه کابینت سازی آریاگستر را بیان کنیم ویژگی هایی که هر کدامشان میتواند سطح رضایتمندی ،کارآمدی و تربیت نیروی ماهر در این حرفه را  افزایش دهد.

روش آموزش کابینت سازی ام دی اف در آموزشگاه آریاگستر

1-آموزش در محیط کار واقعی 

ما روش های متعدی را در آموزش ساخت  کابینت  تست کردیم اما پژوهش ها و تحلیل ها در دوره ساخت کابینت نشان داد بهترین مدل آموزش کار در محیط واقعی است .

به همین دلیل ما کارگاه آموزشی خود را در محیط یک کابینت سازی تجهیز کردیم بطوریکه مهارت آموز در فضای این کارگاه و با همکاری و آموزش مربی با تمام تکنیک ها و مباحث مهم کابینت سازی آشنا خواهد شد.این مدل براساس نظام آموزش شغلی دوگانه آلمان تحت عنوان Ausbildung می باشد.

آموزش کابینت سازی در محیط کار واقعی
آموزش ساخت کابینت در محیط کار واقعی

2-آموزش  منطبق با نیاز بازار کار 

تمام مباحث آموزش ساخت کابینت براساس داده هایی است که ما از بازار دریافت میکنیم 4 بسته آموزشی در این دوره طراحی شده است 

بخش اول : طراحی کابینت 

آموزش طراحی کابینت
آموزش طراحی کابینت

در بخش اول شما با طراحی کابینت آشنا خواهید شد به شما خواهیم گفت چگونه براساس سفارش مشتری و از طریق نرم افزار قبل از برش پلیت های ام دی اف رضایت مشتری را کسب کنید طراح قبل از ساخت کابینت از اصولی اصلی بوده و جز وظایف سازنده کابینت محسوب میگردد ما در این دوره با استفاده از نرم افزار های طراحی کابینت که معمولا ارتباط خوب و ساده ای را با کاربر برقرار میکنند آموزش طراحی کابینت را ارائه خواهیم نمود.

البته علاقمندانی که تمایل دارند بصورت حرفه ای طراحی انجام دهند پیشنهاد نرم افزار تری دی مکس را خواهیم داشت که این مرکز با استفاده از مربیان حرفه ای اقدام به آموزش این نرم افزار خواهند کرد.

بخش دوم : برش صفحات ام دی اف 

آموزش کابینت سازی در محیط کار واقعی
آموزش کابینت سازی در محیط کار واقعی

در بخش دوم آموزش کابینت سازی ام دی اف به شما خواهیم آموخت چگونه با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات صفحات ام دی اف را برش و از حداکثر فضا بهره برداری شود.یکی از مضوعاتی که مهم است هر کابینت ساز بداند صرفه جویی در مواد مصرفی ، اندازه گیری دقیق منطبق با طرح می باشد .این بخش از آموزش نیاز به تجربه و تبحر است که اساتید دوره به انتقال آن به مهارت آموزان خواهند پرداخت.

بخش سوم :مونتاژ صفحات ام دی اف

مونتاز صفحات ام دی اف
مونتاز صفحات ام دی اف

بعد از طراحی و برش صفحات ام دی اف قطعات و پازل ها با استفاده ابزار آلات به یکدیگر متصل و عملیات مونتاژ صورت خواهد پذیرفت این بخش از آموزش به کابینت یا هر نوع سازه چوبی ختم خواهد شد.این سازه میتواند کمد دیواری ،ویترین ،جاکفشی و یا هر نوع جعبه چوبی باشد.

بخش چهارم :نصب کابینت 

آموزش نصب کابینت
آموزش نصب کابینت

بعد از تولید یک کابینت ام دی اف مهارت آموزان ما طی دو پروژه کاملا عملی و در محیط کار مشتری به نصب کابینت خواهند پرداخت این پروژه ها کمک خواهد کرد تا مهارت آموز تجربه ورود به بازار کار و چالش های آن را کاملا درک کند.

3-اعطا مدرک بین المللی کابینت سازی

مهارت آموزان بعد از دوره  جهت تائید صلاحیت و دریافت گواهینامه به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و پس از طی دو مرحله آزمون مدرک بین المللی کابینت سازی  دریافت خواهند کرداین مدرک براساس قانون نظام صنفی کشور و براساس ماده 6 و 13 به عنوان صلاحیت شغلی و حرفه ای محسوب شده و در امر دریافت جواز کسب و کار تسهیل گری خواهد کرد و گواهینامه های فنی و حرفه ای به سبب انطباق با کد ایسکو و طبقه بندی مشاغل جهانی بین المللی بود قابل ترجمه و  مناسب برای مهاجرت است

گفتگو با مهدی مرادمند نخبه کابینت ساز 

4-گارانتی دوره 

ما این تعهد را به مهارت آموزان خود میدهیم در صورت عدم رضایت از ارائه خدمات آموزشی مجدد بازآموزی بصورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.و مهارت آموز میتواند دوباره در دوره آموزش کابینت سازی شرکت نماید.

جمع بندی :

آموزش کابینت سازی هزینه نیست سرمایه شما خواهد بود برای تولید ارزش افزوده تا مادامی که چشم ها زیبایی را دوست دارد هنر کابینت سازی همچنان پرتقاضا است آموزشگاه کابینت سازی آریاگستر با بهره گیری از مجرب ترین استاتید و فضای آموزشی همواره در کنار شما خواه بود برای مشاور رایگان و سرفصل مابحث آموزشی با منا در ارتباط باشید 

021553239280903250411

4.9/5 - (7 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.